Nasz zespół

Miło mi zaprosić Państwa do Miejsca Psiej Metamorfozy – Doggie House.

KAROLINA założyciel/groomer/hodowca pomeranian FCI

Moja pasja to zwierzęta i te duże i te małe. Lubię to co robię i dokładam wszelkich starań aby psiaki czuły się komfortowo podczas zabiegów pielęgnacyjnych i chętnie do mnie wracały.

Od początku działalności moim założeniem było dostosowanie salonu do przyjmowania także psów ras dużych i olbrzymich, do których mam ogromną słabość.

Każdy pies wymaga indywidualnego podejścia. Postępowanie groomera – psiego fryzjera powinno być zawsze dostosowane do osobowości i wrażliwości psa, jego ewentualnych lęków i problemów.

Staram się wykonać zabiegi tak, aby były jak najmniej stresujące dla zwierząt. Doskonale zdaje sobie sprawę, że dla psa zabiegi strzyżenia i pielęgnacji są stresujące i tylko dzięki odpowiedniemu zachowaniu, cierpliwości i wyważeniu nasz ukochany pupil nie opuści salonu z poczuciem traumatycznych przeżyć. W swoim salonie podczas pielęgnacji piesków nie stosuje żadnych środków farmakologicznych.

Dbam o to, aby na bieżąco poszerzać swoją wiedzę z zakresu groomingu i pielęgnacji zwierząt. Jeżdżę na wystawy psów rasowych, biorę udział w kursach i szkoleniach. Śledzę też branżowe nowinki i ciekawostki – dzięki temu znam aktualne trendy stylizacyjne.

Moim marzeniem jest stworzyć miejsce, do którego będą Państwo mogli bez obaw przyprowadzić nie tylko małe, grzeczne pieski na rutynowe zabiegi, ale także zwierzęta po przejściach, zaniedbane, lękliwe, problematyczne, a także psy ras dużych i olbrzymich.

 Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą trzech synów. Jestem dumną posiadaczką pomeranianów,które jeszcze bardziej motywują mnie aby robić to co uwielbiam – czyli pracować z zwierzętami. Ponadto jestem hodowcą tych małych wesołych piesków.

Możecie Państwo być pewni, że powierzacie swojego Pupila w dobre ręce.

Poznajcie Naszą groomerkę Ule.

Specjalizuje się w rasie Cavalier king charles spaniel oraz pielęgnacji psów ras pierowtnych.

Prywatnie właścicielka wspaniałego cavisia Bono.

Ulcia zaprasza pieski do pielęgnacji codziennej oraz na wystawy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.